Copyright 2024 - ASBK

Privatumo ir slapukų naudojimas

PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo politika reglamentuoja elektroninės parduotuvės ir pirkėjo pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką. Kliento asmens duomenys tvarkomi šiais tikslais: prekių pardavimo ir paslaugų suteikimo (tvarkymo pagrindas – paslaugų teikimo sutartis, kurią sudarote prisiregistruodami internetinėje svetainėje); rinkodaros tikslu; (tvarkymo pagrindas – kliento sutikimas). Asmens duomenų teikimas prekių pardavimo ir paslaugų suteikimo atveju yra privalomas, nes kitu atveju negalėsime jums parduoti prekių, bei suteikti reikalingų paslaugų. Asmens duomenų teikimas rinkodaros tikslais nėra privalomas, tačiau nepateikus asmens duomenų, negalėsime Jums pateikti pageidaujamos informacijos ar informuoti Jūsų apie Jus dominančias prekes. Jūsų asmens duomenys bus perduodami kitoms grupės įmonėms, duomenų tvarkytojams, kurie padeda mums įvykdyti su nuotolinės sutarties sudarymu ir įgyvendinimu susijusius įsipareigojimus bei kitiems gavėjams, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba kai tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų Įmonės interesus. Jūs, kaip duomenų subjektas, turite šiais teises: žinoti apie asmens duomenų tvarkymą, prašytiištaisyti, ištrinti, apriboti tvarkymą, perkelti asmens duomenis, prieštarauti tolimesniam tvarkymui, pateikti skundą Valstybinei duomenų inspekcijai, atšaukti savo sutikimą. Informuojame, kad mūsų valdomi asmens duomenys yra profiliuojami.

SLAPUKAI

Slapukas (angl. cookies) - mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Kai jūs sutinkante, jog slapukai būtų naudojami, šis tekstinis dokumentas yra pridedamas ir slapukai leidžia analizuoti puslapio srauto informaciją. Ši priemonė taip pat leidžia kaupti, analizuoti bei prisiminti informaciją apie tai kuo jūs domitės, kam jūs teikiate pirmenybę. Mes naudojame internetinio srauto slapukus, jog galėtume matyti kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant į vartotojų elgseną. Šią informaciją mes naudojame tik statistinės analizės tikslais. Kai apsilankote mūsų tinklalapyje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik jums. Jie padeda mums atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi tinklalapyje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį.

ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMAS IR NAUDOJIMO TVARKA

Mes neparduosime, neplatinsime ar neperleisime jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus atvejus kai mes turėsime jūsų leidimą pateikti informaciją arba tai bus teisiškai pagrįsta procedūra. Mes galime naudoti jūsų informaciją ir siųsti trečiųjų šalių reklaminę informaciją jums, jei jūs to pageidaujate.

MES GALIME RINKTI ŠIUOS DUOMENIS

Vardas, pavardė. Kontaktinė informacija, įskaitant el.pašto adresą. Demografinė informacija, tokia kaip pašto kodas, IP. Mums reikalinga ši informacija, jog suprastume jūsų poreikius, pasiūlytume geresnį aptarnavimą bei atliktume šiuos veiksmus: Vidinė apskaita. Mes galime naudoti šią informaciją, jog pagerintume savo produktų bei paslaugų kokybę. Mes galime periodiškai siųsti reklaminius el. laiškus su naujų produktų informacija, specialiais pasiūlymais bei kita informacija, kuri mūsų manymu gali būti naudinga ir įdomu adresatams. Mes taip pat galime panaudoti jūsų kontaktinę informaciją ir susisiekti su jumis marketingo tikslais. Galimos susisiekimo priemonės: el.paštu, telefonu. Mūsų tinklapyje nėra registracijos, todėl jūsų duomenis mes gausime tik, jeigu Jūs darote užsakymą el. parduotuvėje. Darant užsakymą, Jūs automatiškai sutinkate suteikti duomenis

 
 
 
 
f t g m

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Jei norite sužinoti daugiau, spauskite čia Privatumo politika.

  Sutikimas su slapukų naudojimu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk